Svatební fotograf

Svatební fotografie jsou nezbytnou památkou na svatební den. Výběr fotografa by se proto neměl podcenit stejně tak, jako výběr místa obřadu. Zvolíte-li profesionálního fotografa, vaše fotky budou technicky dokonalé a ostré. Vždy je nutné se s fotografem předem sejít a domluvit se na tom, jakou máte představu. Pokud je to možné, je vhodné projít místa, na kterých budeme fotit. Obavou mnoha snoubenců je špatné počasí, avšak i za deště vznikají zajímavé a unikátní fotografie. Při velmi špatném počasí se může fotit v interiérech, které jsou k dispozici a vytvořit tak krásné svatební fotografie, které často předčí vaše očekávání. Více fotografií naleznete v galerii.

Portrétní fotograf

Portrétování má dlouhou a bohatou historii, první portréty vznikaly již ve starověku. Portrétní fotografii najdete všude kolem vás. Krásní lidé se na vás dívají z obálek časopisů, internetových stránek, filmových letáků a reklam. Staňte se i vy jedním z nich. Více fotografií naleznete
v galerii.

Koncerty a festivaly

Koncertní a festivalová fotografie je druh reportážní a výtvarné fotografie. Jde převážně o fotografii koncertů, hudebníků, diváků, scény nebo kapel. Fotografie umělců se používají na koncertní programy, plakáty, reklamu. Jsou součástí galerií kapel a umělců. Potřebujete-li promo fotografie vaší kapely, neváhejte se na mne obrátit. Více fotografií naleznete v galerii.

Soutěže a přehlídky

Reportážní fotografie ze soutěží.Více fotografií naleznete v galerii.

Ceník

Veškeré ceny se odvíjí od účelu použití a náročnosti grafických úprav.​

Obecné informace

Veškeré zde vystavené fotografie jsou vlastnictvím Tomáše Svobody, a proto je možné po domluvě jejich použití v časopisech, prospektech, kalendářích, reklamních materiálech, knihách a podobně.

Partneři

Cena služeb

 • Svatební balíček základní
  od 6.000,- Kč (do 100 fotografií, 4 hodiny focení), lze přizpůsobit dle dohody se snoubenci.
 • Portrétní fotografie
  1500,- (pět fotografií, každá další 150,-Kč).
  Fotografování trvá přibližně 2 hodiny.
 • Společenské a firemní akce
  první hodina 1.600,- Kč, každá další započatá hodina 600,- Kč.
 • Celodenní focení
  od 6000,- Kč (mimo svatebního dne).
 • Doprava 10,- Kč/km.

Tomáš Svoboda | Nová ulice 138/15 | 664 47  Střelice

IČO:62172212

Přejít nahoru
Scroll to Top